MXL15KP240A/TR
MFR.Part #
MXL15KP240A/TR
JLCPCB Part #
C3700280
Description
-65℃~+150℃ 15kW 240V 267V 388V 39A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS