MXL15KP110CA
MFR.Part #
MXL15KP110CA
JLCPCB Part #
C2632092
Package
DO-204AR
Description
110V 122V 15kW 178V 84A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS