MXL1.5KE27CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE27CAE3
JLCPCB Part #
C2627524
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.1V 25.7V 37.5V 40A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS