MXDA3KP26CAE3
MFR.Part #
MXDA3KP26CAE3
JLCPCB Part #
C3714657
Description
26V 28.9V 3kW 42.1V 71.2A Bidirectional TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS