MX15KP60A
MFR.Part #
MX15KP60A
JLCPCB Part #
C2633874
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 154A 15kW 60V 66.7V 97.3V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS