MX15KP33CA
MFR.Part #
MX15KP33CA
JLCPCB Part #
C2631305
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 15kW 274A 33V 36.7V 54.8V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS