MX15KP160AE3
MFR.Part #
MX15KP160AE3
JLCPCB Part #
C2632997
Package
DO-204AR
Description
15kW 160V 178V 259V 58A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS