MX15KP120CAE3
MFR.Part #
MX15KP120CAE3
JLCPCB Part #
C2631049
Package
DO-204AR
Description
120V 133V 15kW 193V 78A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS