MX1.5KE10CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MX1.5KE10CA
JLCPCB Part #
C2630444
Package
CASE-1
Description
1.5kW 103A 14.5V 8.55V 9.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS