MSMLJ24CAE3
MFR.Part #
MSMLJ24CAE3
JLCPCB Part #
C3707535
Package
DO-214AB
Description
24V 26.7V 38.9V 3kW 77.2A TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)