MSMCJLCE100AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE100AE3
JLCPCB Part #
C2625643
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 5uA 9.3A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)