MSMCJ70CA/TR
MFR.Part #
MSMCJ70CA/TR
JLCPCB Part #
C3710983
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 113V 13.3A 70V 77.8V Bidirectional TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS