MSMCJ20CA/TR
MFR.Part #
MSMCJ20CA/TR
JLCPCB Part #
C2449511
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 20V 22.2V 32.4V 46.3A Bidirectional TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS