MSMCJ14CAE3
MFR.Part #
MSMCJ14CAE3
JLCPCB Part #
C2625148
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 14V 15.6V 23.2V 64.7A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)