MSMCJ13CA/TR
MFR.Part #
MSMCJ13CA/TR
JLCPCB Part #
C2448146
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 13V 14.4V 21.5V 69.7A TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS