MSMCG33A/TR
MFR.Part #
MSMCG33A/TR
JLCPCB Part #
C3704181
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 28.1A 33V 36.7V 53.3V TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS