MSMCG22CAE3
MFR.Part #
MSMCG22CAE3
JLCPCB Part #
C2625065
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)