MSMBJSAC50E3
MFR.Part #
MSMBJSAC50E3
JLCPCB Part #
C2624226
Description
-65℃~+150℃ 30pF 5.8A 500W 50V 55.5V 88V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS