MSMBJ18AE3
MFR.Part #
MSMBJ18AE3
JLCPCB Part #
C2625020
Description
-65℃~+150℃ 18V 1uA 20.5A 20V 29.2V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS