MSMBG100CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMBG100CAE3
JLCPCB Part #
C2627592
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)