MSC030SDA120K
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSC030SDA120K
JLCPCB Part #
C6600440
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2kV 1.8V@30A 165A 200uA@1200V 70A TO-220-2 SiC Diodes ROHS