MSC030SDA070B
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSC030SDA070B
JLCPCB Part #
C3757925
Package
TO-247-3
Description
1.8V@30A 200uA@700V 60A 700V TO-247-3 SiC Diodes ROHS