MRT100KP130CAE3
MFR.Part #
MRT100KP130CAE3
JLCPCB Part #
C3709767
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 130V 144V 254V 394A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)