MPLAD36KP43A
MFR.Part #
MPLAD36KP43A
JLCPCB Part #
C2632268
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 43V 47.8V 519A 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)