MPLAD36KP220CA
MFR.Part #
MPLAD36KP220CA
JLCPCB Part #
C2631762
Description
-55℃~+150℃ 102A 10uA 220V 245V 356V 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)