MPLAD30KP15CAE3
MFR.Part #
MPLAD30KP15CAE3
JLCPCB Part #
C6228474
Description
15V 16.7V 25.8V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS