MPLAD30KP130A
MFR.Part #
MPLAD30KP130A
JLCPCB Part #
C2630934
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 142A 144V 209V 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)