MPLAD18KP75A/TR
MFR.Part #
MPLAD18KP75A/TR
JLCPCB Part #
C6675314
Description
121V 75V 83.3V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS