MPLAD18KP48AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP48AE3
JLCPCB Part #
C2631166
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 233A 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS