MPLAD15KP26CA
MFR.Part #
MPLAD15KP26CA
JLCPCB Part #
C2630251
Description
10uA 15kW 26V 28.9V 357A 42.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)