MPLAD15KP22A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP22A
JLCPCB Part #
C2628896
Package
PLAD
Description
10uA 15kW 22V 24.4V 35.5V 423A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)