MPLAD15KP14CA/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP14CA/TR
JLCPCB Part #
C2449483
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 15kW 23.2V 645A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS