MPLAD15KP100A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP100A/TR
JLCPCB Part #
C2449362
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 15kW 162V 93A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS