MLCE110AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MLCE110AE3
JLCPCB Part #
C2635150
Package
CASE-1
Description
1.5kW 110V 122V 178V 8.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)