MIC79050-4.2YMM
MFR.Part #
MIC79050-4.2YMM
JLCPCB Part #
C636636
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 2.5V~16V 4.2V MSOP-8 Battery Management ROHS