MIC79050-4.2BS
MFR.Part #
MIC79050-4.2BS
JLCPCB Part #
C3682709
Package
SOT-223-3
Description
-40℃~+125℃ 1 2.5V~16V 4.2V SOT-223-3 Battery Management