MIC5281-3.3YMME
MFR.Part #
MIC5281-3.3YMME
JLCPCB Part #
C636607
Package
MSOP-8-EP
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 120V 25mA 3.3V 90dB@(2MHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive MSOP-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS