MIC4680-3.3YM-TR
MFR.Part #
MIC4680-3.3YM-TR
JLCPCB Part #
C219120
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.3A 200kHz 3.3V 4V~34V Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS