MIC33M350YMP-TR
MFR.Part #
MIC33M350YMP-TR
JLCPCB Part #
C3192017
Package
QFN-24(3x4.5)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2MHz 2.4V~5.5V 3A 600mV~3.3V Adjustable Buck Buck Built-in Yes QFN-24(3x4.5) DC-DC Converters ROHS