MIC2775-29YM5-TR
MFR.Part #
MIC2775-29YM5-TR
JLCPCB Part #
C144286
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.5V~5.5V 140ms 2.9V Active High、Active Low Manual reset input Open-drain、Push-pull Voltage monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS