MIC2206-1.8YML
MFR.Part #
MIC2206-1.8YML
JLCPCB Part #
C3186971
Package
VDFN-10(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V 2.7V~5.5V 2MHz Buck Buck Built-in Yes VDFN-10(3x3) DC-DC Converters ROHS