MIC2004-1.2YM5-TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MIC2004-1.2YM5-TR
JLCPCB Part #
C145371
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2A 2.5V~5.5V 70mΩ High Side Switch SOT-23-5 Power Distribution Switches ROHS