MCP73113-16SI/MF
MFR.Part #
MCP73113-16SI/MF
JLCPCB Part #
C635249
Package
DFN-10(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.1A 4.1V 4V~16V 4uA Charging IC Lithium Battery DFN-10(3x3) Battery Management ROHS