MCP4532T-104E/MF
MFR.Part #
MCP4532T-104E/MF
JLCPCB Part #
C623586
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V~5.5V 100kHz 100kΩ 128 50ppm/℃ I2C Linear DFN-8-EP(3x3) Digital Potentiometers ROHS