MCP4532T-103E/MS
MFR.Part #
MCP4532T-103E/MS
JLCPCB Part #
C627274
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V~5.5V 10kΩ 129 1MHz 50ppm/℃ I2C Linear ±20% MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS