MCP4452T-103E/ST
MFR.Part #
MCP4452T-103E/ST
JLCPCB Part #
C627258
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 1MHz 2.7V~5.5V 257 4 50ppm/℃ I2C Linear ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS