MCP4432T-104E/ST
MFR.Part #
MCP4432T-104E/ST
JLCPCB Part #
C627243
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 100kHz 100kΩ 129 2.7V~5.5V 4 50ppm/℃ I2C Linear RAM ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS