MCP4332T-103E/ST
MFR.Part #
MCP4332T-103E/ST
JLCPCB Part #
C627210
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 129 1MHz 2.7V~5.5V 4 50ppm/℃ Linear RAM SPI ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS