MCP4331T-502E/ML
MFR.Part #
MCP4331T-502E/ML
JLCPCB Part #
C623552
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 129 2MHz 4 50ppm/℃ 5kΩ Linear RAM SPI ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS