MCP4231T-104E/SL
MFR.Part #
MCP4231T-104E/SL
JLCPCB Part #
C626777
Package
SOIC-14
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 100kHz 100kΩ 129 2 50ppm/℃ Linear SPI ±20% SOIC-14 Digital Potentiometers ROHS